AA0201FR-071K07L
MFR.Part #
AA0201FR-071K07L
JLCPCB Part #
C2103815
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS