AA0201FR-0719R6L
MFR.Part #
AA0201FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C2103828
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS