AA0201FR-0719K1L
MFR.Part #
AA0201FR-0719K1L
JLCPCB Part #
C4343189
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS