AA0201FR-0718R2L
MFR.Part #
AA0201FR-0718R2L
JLCPCB Part #
C2103792
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS