AA0201FR-0716R9L
MFR.Part #
AA0201FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C2102493
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS