AA0201FR-07124RL
MFR.Part #
AA0201FR-07124RL
JLCPCB Part #
C2102367
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS