AA0201FR-07120KL
MFR.Part #
AA0201FR-07120KL
JLCPCB Part #
C2102428
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS