AA0201FR-07110RL
MFR.Part #
AA0201FR-07110RL
JLCPCB Part #
C2102395
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS