AA0201FR-07110KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0201FR-07110KL
JLCPCB Part #
C2102399
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS