5.0SMDJ90A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ90A/TR13
JLCPCB Part #
C5505755
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 2uA 34.3A 5kW@10/1000us 90V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS