5.0SMDJ75CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ75CA/TR7
JLCPCB Part #
C3704207
Package
DO-214AB(SMC)
Description
121V 41.4A 5kW 75V 83.3V TVS DO-214AB(SMC) Abolished Device ROHS