5.0SMDJ51A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ51A/TR13
JLCPCB Part #
C7186466
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 51V 56.7V 5kW@10/1000us 60.7A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS