5.0SMDJ48A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ48A/TR7
JLCPCB Part #
C3705476
Package
DO-214AB(SMC)
Description
48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V TVS DO-214AB(SMC) Abolished Device ROHS