5.0SMDJ400CA-AT/13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ400CA-AT/13
JLCPCB Part #
C3703106
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 400V 447V 5kW 648V 7.7A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS