5.0SMDJ33CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA/TR7
JLCPCB Part #
C6071188
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 40.6V 53.3V 5kW@10/1000us 93.9A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS