5KP6.5CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP6.5CA/B
JLCPCB Part #
C3704169
Description
11.2V 455.4A 5kW 6.5V 7.22V TVS P600 Abolished Device ROHS