5KP45CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP45CA/B
JLCPCB Part #
C3700276
Package
P600
Description
45V 50V 5kW 70.2A 72.7V TVS P600 Abolished Device ROHS