5KP40CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP40CA/B
JLCPCB Part #
C3709989
Package
P600
Description
40V 44.4V 5kW 64.5V 79.1A TVS P600 Abolished Device ROHS