5KP24CA-AT/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP24CA-AT/B
JLCPCB Part #
C3714336
Description
-55℃~+150℃ 131.1A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS