5KP24A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP24A/TR13
JLCPCB Part #
C3714185
Description
-55℃~+150℃ 131.1A@10/1000us 24V 29.5V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS