5KP18CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP18CA/B
JLCPCB Part #
C3699250
Package
P600
Description
174.7A 18V 20V 29.2V 5kW Bidirectional TVS P600 Abolished Device ROHS