5KP12CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP12CA/B
JLCPCB Part #
C3711750
Description
12V 13.3V 19.9V 256.3A 5kW Bidirectional TVS P600 Abolished Device ROHS