5KP100A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5KP100A/B
JLCPCB Part #
C3711741
Package
P600
Description
100V 110V 162V 31.5A 5kW TVS Unidirectional P600 Abolished Device ROHS