30KPA90CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA90CA/B
JLCPCB Part #
C3704203
Description
100.5V 146.4V 207A 30kW 90V Bidirectional TVS P600 Abolished Device ROHS