30KPA36CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA36CA/B
JLCPCB Part #
C3700131
Description
30kW 36V 40.2V 490.3A 61.8V Bidirectional TVS P600 Abolished Device ROHS