30KPA33CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA33CA/B
JLCPCB Part #
C3699835
Package
P600
Description
30kW 33V 36.9V 517.9A 58.5V TVS P600 Abolished Device ROHS