30KPA30A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA30A/B
JLCPCB Part #
C3714596
Package
P600
Description
30V 30kW 33.51V 548.9A 55.2V TVS Unidirectional P600 Abolished Device ROHS