30KPA28CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA28CA/B
JLCPCB Part #
C3710013
Description
-55℃~+150℃ 28V 30kW 31.28V 50V 5mA 606A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS