30KPA28A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA28A/B
JLCPCB Part #
C3715458
Description
28V 30kW 31.28V 50V 606A TVS Unidirectional P600 Abolished Device ROHS