1.5KE75CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE75CA/B
JLCPCB Part #
C3712166
Package
DO-201
Description
1.5kW 103V 14.8A 64.1V 71.3V TVS DO-201 Abolished Device ROHS