1.5KE56CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE56CA/B
JLCPCB Part #
C3712557
Package
DO-201
Description
1.5kW 19.7A 47.8V 53.2V 77V TVS DO-201 Abolished Device ROHS