1.5KE56A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE56A/B
JLCPCB Part #
C3714787
Description
1.5kW 19.7A 47.8V 53.2V 77V TVS Unidirectional DO-201 Abolished Device ROHS