1.5KE51A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE51A/B
JLCPCB Part #
C3712293
Package
DO-201
Description
1.5kW 21.7A 43.6V 48.5V 70.1V TVS DO-201 Abolished Device ROHS