1.5KE47A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE47A/B
JLCPCB Part #
C3714184
Description
1.5kW 23.5A 40.2V 44.7V 64.8V TVS DO-201 Abolished Device ROHS