1.5KE33CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE33CA/B
JLCPCB Part #
C3715266
Package
DO-201
Description
1.5kW 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V TVS DO-201 Abolished Device ROHS