1.5KE27CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE27CA/B
JLCPCB Part #
C3698730
Description
1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40.5A TVS DO-201 Abolished Device ROHS