15KPA85CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA85CA/B
JLCPCB Part #
C3698914
Package
P600
Description
109.7A 137.6V 15kW 85V 94.9V TVS P600 Abolished Device ROHS