15KPA60CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA60CA/B
JLCPCB Part #
C3704511
Package
P600
Description
155A 15kW 60V 67V 97.4V TVS P600 Abolished Device ROHS