15KPA54A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA54A/B
JLCPCB Part #
C3714385
Package
P600
Description
15kW 172.2A 54V 60.3V 87.7V TVS P600 Abolished Device ROHS