15KPA48CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA48CA/B
JLCPCB Part #
C3701654
Package
P600
Description
15kW 194.3A 48V 53.6V 77.7V TVS P600 Abolished Device ROHS