15KPA33A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA33A/B
JLCPCB Part #
C3704170
Package
P600
Description
15kW 276.1A 33V 36.9V 54.7V TVS Unidirectional P600 Abolished Device ROHS