15KPA30CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA30CA/B
JLCPCB Part #
C3715575
Description
15kW 297.8A 30V 33.51V 50.7V TVS P600 Abolished Device ROHS