TY3371JMF207RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TY3371JMF207RB
JLCPCB Part #
C399546
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 330uF 5000hrs@105℃ 580mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS