TY1081VMJ205RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TY1081VMJ205RB
JLCPCB Part #
C399549
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 13mm 2.235A@100kHz 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS