TP3371JMJ217RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TP3371JMJ217RB
JLCPCB Part #
C399117
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
13mm 21mm 330uF 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS