T74770JMD075RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
T74770JMD075RB
JLCPCB Part #
C399132
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 2.5mm 470uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS