SM1071EMD072RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
SM1071EMD072RB
JLCPCB Part #
C399161
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 2.5mm 25V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS