SM1061EMB072RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
SM1061EMB072RB
JLCPCB Part #
C399158
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 25V 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS