RK4781EMN302RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK4781EMN302RB
JLCPCB Part #
C398989
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 25V 30mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS