RK4761JMD112RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK4761JMD112RB
JLCPCB Part #
C399019
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS